ضمانت بازگشت وجه

  1. استفاده از مهلت 14 روز بازگشت کالا
  • کلبه ابزار جهت رضایت و آسودگی خاطر مشتریان، امکان بازگشت رایگان کالا  تا 14 روز  پس از تحویل کالا به مشتری طبق شرایط زیر فراهم نموده است. تمامی کالا ها با گارانتی 14 روز بازگشت کالا به مشتریان عرضه می شود. لازم است حداکثر تا 14 روز کاری پس از تحویل کالا مورد مربوطه را به واحد پشتیبانی کلبه ابزار از طریق تماس تلفنی با شماره 02166758204 ، سیستم پشتیبانی آنلاین سایت(چت) و یا ایمیل  kolbeabzar@gmail.com اطلاع داده شود و نسبت به بازگشت کالا اقدام شود.

2. شرایط بازشگت کالا در صورت مغایرت ظاهری،ایراد فنی و ساختاری،آسیب فیزیکی

  • در صورتی که کالای ارسالی دارای مغایرت ظاهری ، ایراد فنی و ساختاری و آسیب فیزیکی باشد،لازم است حداکثر تا 7 روز کاری پس از تحویل کالا مورد مربوطه را به واحد پشتیبانی کلبه ابزار از طریق تماس تلفنی با شماره 02166758204 ، سیستم پشتیبانی آنلاین سایت(چت) و یا ایمیل  kolbeabzar@gmail.com اطلاع داده شود و نسبت به بازگشت کالا اقدام شود. در صورت عدم بازگشت کالا طی 7 روز کاری پس از تحویل کالا، هیچگونه مسئولیتی متوجه کلبه ابزار نخواهد بود و  هزینه بازگشت کالا به عهده مشتری می‌باشد.

3. کالاهایی که قابلیت مرجوعی و بازگشت ندارند

4. نکات ارسال کالا توسط مشتری

  • به منظور بازگشت کالا،فرم بازگشت کالا می‌بایست توسط مشتری ارسال گردد.امکان دریافت فرم بازگشت کالا در زیر و همچنین در پنل کاربری وجود دارد. لازم به ذکر است که این فرم در پنل کاربری بارگزاری و ارسال گردد.
  • شماره کارت،شماره حساب یا شماره شبای درج شده در فرم میبایست با نام و نام خانوادگی خریدار کالا یکسان باشد.در صورت مغایرت،تا زمان اصلاح شماره حساب توسط مشتری فرایند بازگشت وجه به طول می انجامد.
  • هزینه بازگشت کالای مرجوعی طی 1 روز کاری پس از تایید کارشناسان کلبه ابزار،به حساب مشتری واریز می گردد.
  • در صورت تایید بازگشت کالا توسط کارشناسان طبق بند های 1 تا 4، هزینه بازگشت به عهده کلبه ابزار خواهد بود و در صورت عدم تایید شرایط بازگشت کالا توسط کارشناسان،هزینه ارسال به عهده مشتری می‌باشد.
  • کالای بازگشتی باید توسط پست سفارشی ارسال گردد و رسید پستی به واحد پشتیبانی کلبه ابزار ارسال شود.در صورتی ارسال کالا جز پست سفارشی صورت پذیرد هزینه ارسال به عهده مشتری خواهد بود.
  • پس از بررسی کارشناسان کلبه ابزار، در صورتی که کالا خارج از قوانین وضع شده در بند های 1 تا 5  تشخیص داده شود کالا به مشتری بازگشت داده می‌شود.در صورت عدم پذیرش کالا توسط مشتری، کالا به مدت 30 روز پس از دریافت توسط کلبه ابزار،به صورت امانت باقی مانده و پس از این مدت کلبه ابزار هیچگونه مسئولیتی در قبال فقدان و یا آسیب دیدگی کالا بر عهده نخواهد داشت.
سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.