سوالات متداول

1.روند مرجوع کردن کالا :

از چه روشی می‌‎توانم درخواست مرجوعی کالای خود را ثبت کنم؟

جلب اعتماد و رضایت مشتریان همواره از اهداف اصلی کلبه ابزار بوده لذا مشتریان محترم می‌توانند با مطالعه قوانین بازگشت کالا از شرایط مرجوعی کالای خود مطلع شوند.

در چه شرایطی می‌توانم کالای خود را مرجوع کنم؟

شما می‌توانید از طریق تماس با پشتیبانی یا درخواست از طریق پنل کاربری بخش “درخواست بازگشت” درخواست مرجوعی خود را ثبت و فرم بازگشت کالا را به دقت تکمیل کنید.

چگونه کالای مرجوعی خود را ارسال کنم؟

پس از تکمیل فرم بازگشت کالا و تایید آن توسط کارشناسان کلبه ابزار، شما می‌توانید از طریق پست سفارشی به آدرسی که در تماس با ما ذکر شده مرسوله خود را مرجوع کنید. در صورتی که ساکن شهر تهران هستید می‌توانید با هماهنگی کالای خود را از طریق پیک ارسال کنید.

روند رسیدگی به درخواست مرجوعی و بازگشت وجه چگونه است؟

پس از دریافت کالا و تایید آن توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، هماهنگی لازم با شما جهت بازگشت وجه صورت می‌گیرد. لازم به ذکر است که شما می‌توانید اطلاعات حساب بانکی خود را جهت مرجوع وجه در پنل کاربری خود ثبت کنید.

اگر هنگام تحویل کالای خود متوجه آسیب دیدگی یا هر گونه مشکل دیگری شدم می‌توانم کالای خود را تحویل نگیرم؟

بله، در صورتی که هنگام تحویل کالا متوجه آسیب فیزیکی در بسته بندی یا خود کالا شده اید می‌توانید کالای خود را تحویل نگیرید.کالای سالم مجددا برای شما ارسال خواهد شد.

آیا می‌توانم محصول خریداری شده خود را تعویض کنم؟

بله،در صورتی که بسته‌بندی کالای دریافتی باز نشده باشد، با دریافت یا پرداخت مابه التفاوت آن می‌توانید محصول خریداری شده را با کالایی دیگر جایگزین کنید.

2.نحوه استفاده از گارانتی:

چطور می‌توانم از خدمات گارانتی خود استفاده کنم؟

در صورتی که زمان گارانتی محصول شما منقضی نشده باشد ، شما می‌توانید با رفتن به صفحه خدمات پس از فروش، شماره خدمات گارانتی مورد نظر خود را بیابید و هماهنگی های لازم را جهت مراجعه به واحد مربوطه و استفاده از گارانتی انجام دهید.

آیا برگه گارانتی کالای من مهر و تاریخ می‌خورد؟

در صورتی که برگه گارانتی در داخل بسته بندی محصول قرار داشته باشد، کلبه ابزار بسته بندی و پلمپ محصول را باز نمی‌کند لذا کارت گارانتی تمامی محصولات فاقد مهر و تاریخ هستند. اما تاریخ صدور فاکتور به منزله تاریخ شروع گارانتی محصول بوده و همراه داشتن فاکتور برای مراجعه به خدمات پس از فروش الزامی است.


3.ثبت سفارش:

از چه طریقی می‎‌توانم سفارش های خودم رو ثبت کنم؟

شما از دو طریق می‌توانید سفارشات خود را ثبت کنید:

  1. خرید مستقیم از سایت کلبه ابزار
  2. از طریق تماس تلفنی

آیا فاکتور سفارش برای من ارسال می‌شود؟

بله، برای تمامی سفارشات شما فاکتور صادر شده و ارسال می‌شود.

آیا سفارشات خود را می‌توانم درب منزل پرداخت کنم؟

بله. کلبه ابزار جهت یک خرید آسوده و مطمین برای شما مشتریان عزیز، امکان پرداخت درب محل پس از تحویل کالا را نیز فراهم نموده است.

چطور سفارش ثبت شده خودم رو لغو کنم؟

شما می‌توانید تا 24 ساعت بعد از ثبت سفارش از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما نسبت به لغو سفارش خود اقدام نمایید.وجه پرداختی سفارش پس از 24 ساعت به حساب شما واریز می‌گردد.

آیا امکان پیگیری سفارشات خود را دارم؟

بله، با ورود به صفحه پیگیری سفارشات و با ورود شماره تماس یا کد پیگیری سفارش، می‌توانید مرسوله خود را رهگیری کنید.

سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.